FAQ

Jak czyścić FURIATKI?

Nasze produkty nie boją się wody. Torbę można czyści ręcznie – mniejsze zabrudzenia przetrzeć wilgotną szmatką. W przypadku oporniejszych zabrudzeń można użyć niewielkiej ilości detergentu (np. płynu do prania lub mycia naczyń).
Chociaż wykonaliśmy test prania w pralce z pozytywnym skutkiem – nie zalecamy namaczania i prania, ponieważ zawsze istnieje ryzyko nieprzewidzianych konsekwencji w postaci utraty formy. Takie ekstremalne działanie podejmujesz zawsze na własną odpowiedzialność.

Co to jest ripstop?

Materiał użyty do wykonania podszewek został wykonany w specjalnej technice – ripstop – wzmacniającej tkaniny, poprzez dodanie w stałych odstępach dodatkowego, mocniejszego włókna, co zapobiega rozdzieraniu się materiału. Tkanina jest nie tylko wytrzymała, ale również łatwa do utrzymania w czystości. Można ją czyścić ręcznie – mniejsze zabrudzenia wystarczy przetrzeć wilgotną szmatką, większe przez namaczanie z użyciem delikatnego środka piorącego w temperaturze do 30°C. Nasze podszewki wyróżnia również intensywny i trwały kolor.