FURIA to fuzja talentów, feeria pomysłów i pasja w działaniu. Dziękujemy, że Jesteś teraz z nami. 

 

Kupujesz... i zyskujesz!

Przygotowaliśmy dla Ciebie produkt w dobrej jakości, starannie wykończony, zaprojektowany by unieść Twoje codzienne potrzeby. Jednocześnie możesz samodzielnie wybrać kolor wnętrza oraz wzór dekoracji. Nasze FURIATKI to połączenie klasycznej elegancji czarnej kodury z kolorowymi podszewkami rip-stop. Dla rozważnych przygotowaliśmy odblaskowe wykończenia, które nie pozwolą Wam pozostać w ukryciu. Romantycznym dedykujemy ręcznie wykonywane aplikacje kwiatowe, gwarantujące wiosenny nastrój każdego dnia... ale z FURIĄ zyskujesz coś jeszcze, ponieważ jakość materiałów i wykonania oraz użyteczność i atrakcyjność stylizacji każdego naszego produktu łączymy z misją, którą wspierasz przy każdym zakupie. 

Kupujesz... i zmieniasz świat!

FURIA to marka tworzona przez ludzi dla ludzi, ponieważ dla nas najważniejszy jest człowiek. Cała nasza kolekcja powstaje w Spółdzielni Socjalnej FURIA - mikroprzedsiębiorstwie realizującym innowacyjny model aktywizacji społeczno-zawodowej osób w spektrum autyzmu. To nie prawda, że jesteśmy tacy sami - jesteśmy różni, ale współistnienie, współpraca i naturalna różnica w poziomie kompetencji, stanowią dla nas inspirację do podejmowania działań, przybliżających nas do wspólnego celu jakim jest praca.

Nagrody

Nasze produkty od 2015 roku posiadają certyfikat jakości Znaku Promocyjnego Ekonomii Społecznej "Zakup Prospołeczny". W 2017 Spółdzielnia Socjalna FURIA została uznana za Odkrycie Roku w ramach Konkursu ES im. Jacka Kuronia

  • Rejestracja

Załóż nowe konto

Masz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło