Mają Państwo prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w terminie 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia odbioru przesyłki. Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, muszą Państwo poinformować nas (tj. Spółdzielnię Socjalną Furia) o swojej decyzji o odstąpieniu od umowy zawartej na odległość poprzez przesłanie jednoznacznego oświadczenia:

  • pocztą elektroniczną na adres mailowy biuro@spoldzielnia-furia.pl lub

  • pocztą tradycyjną na adres ul. Grochowska 59a, 61-001 Poznań.

 

Mogą Państwo skorzystać ze wzoru formularza odstąpienia od umowy (wzór dostępny TUTAJ), jednak nie jest to obowiązkowe. Aby zachować termin do odstąpienia od umowy, wystarczy, aby wysłali Państwo informację dotyczącą wykonania przysługującego Państwu prawa odstąpienia od umowy przed upływem terminu do odstąpienia od umowy.

 

Skutki odstąpienia od umowy

W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy zwracamy Państwu wszystkie otrzymane od Państwa płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Państwa sposobu dostarczenia innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez nas), niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o Państwa decyzji o wykonaniu prawa odstąpienia od niniejszej umowy. Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie; w każdym przypadku nie poniosą Państwo żadnych opłat w związku z tym zwrotem, z wyjątkiem bezpośrednich kosztów zwrotu rzeczy.

 

Możemy wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania rzeczy lub do czasu dostarczenia nam dowodu jej odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej.

 

Zwracany towar powinniście Państwo przekazać nam lub odesłać na adres: (ul. Grochowska 59a, 61-001 Poznań niezwłocznie, a w każdym razie nie później niż 14 dni od dnia, w którym poinformowali nas Państwo o odstąpieniu od niniejszej umowy. Termin jest zachowany, jeżeli odeślą Państwo rzecz przed upływem terminu 14 dni. Będą Państwo musieli ponieść bezpośrednie koszty zwrotu rzeczy.

Odpowiadają Państwo tylko za zmniejszenie wartości rzeczy wynikające z korzystania z niej w sposób inny niż było to konieczne do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy. 

Reklamacja towaru.pdf

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy zawartej na odległość.pdf

  • Rejestracja

Załóż nowe konto

Masz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło